Dzięki warsztatom online „Q LEKKOŚCI” prowadzonych przez Annę Szczepkowską i Krzysztofa Szomburga, w których miałam przyjemność wziąć udział, przypomniałam sobie o tym, jak wiele emocji kryje się w moim wnętrzu. Były to emocje uwięzione i nienazwane przeze mnie. Wynikało to z tego, że zawsze starałam się czynić dobrze dla innych, niekoniecznie dla samej siebie. Udział w warsztatach dał mi większą świadomość tego, aby nie bać się wyrażać negatywnych emocji. One przecież też nam są potrzebne 😀 Z serca dziękuję!♥️
