Pani Anno, aż żałuję, że roczny dostęp do kursu online „Sketchnoting w edukacji” już mija. Spotkania były rewelacyjne. Świetnie się bawiłam, rysując.
Sama byłam zaskoczona, że wiele rzeczy wychodziło mi za pierwszym razem – to zapewne zasługa idealnego tłumaczenia, prowadzenia krok po kroku.
I jeszcze ten spokojny, życzliwy i trudny do nazwania słowami… ciepły sposób prowadzenia. Powtórzę się – REWELACJA.
